Genç Forum
Merhaba Hoş geldiniz.
Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen ailemize katılın..
Genç Forum
Merhaba Hoş geldiniz.
Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen ailemize katılın..
Genç Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genç Forum

Genç Forum

AnasayfaGxTLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
|GxT| Gençlerin Mekanı |Gençlixtanya | Gençlerin Özgür Şehri |GxT|

+ basma taktikleri

2 posters
YazarMesaj
adem2424
Admin
Admin
adem2424

Tuttuğu Takım : + basma taktikleri Tarkiy10
ReP Puanı : 23
Başarı Puanı : 386

+ basma taktikleri Empty
MesajKonu: + basma taktikleri   + basma taktikleri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 11:31 am

Evet arkadaslar herkes demirciye silahi koyup 5 adim at kafasini silioken + bas yanmaz falan diyor fakat hepsi cok sacma.Ben bu konuyu o sacma yontemlerden biktigim icin actim.+ basmanın dört yolu vardir. 1.=Yasli kadina gidip cok sanslisin cikana kadar fal baktirmak 2.=yasli kadina gidip cok sanssizsin cikana kadar fal baktirip bir karma muskasi yaptirmak ve onu takip + basmak.Fakat bu taktigi uygulayacaginizda bence yine fal baktirip cok sanslisin cikinca muskayi takip + basin normal mizraga deneme amacli +6 bastim bu sayede keske baska biseye bassaymisim 3.=24 saatte bir + bastiginizda ilk basisiniz garanti yanmaz ben bunu 1 hafta boyunca 7 kere denedim dolunaya +7 bastim 4.=En garantili taktiklerden biri budur!İteminize kac tane + basmak istiosaniz o kadar 1 level char acin ve + basacaginiz itemi ve + basma parasini verin sonra actiginiz tum 1 level charlara silahi teker teker dolastirarak + basin.Siz hic 1 level bir charın ilk + basisini yaktigini gordunuzmu?? UYARİ:Her ne kadar guvenilir olursada bu taktiklerle gunde 4 tane + yi gecirmeyin eger sabriniz varsa mesela hergun ikiser + basicam diyerek basin bir anda +9 yapmaya calismakta cok mantikli deil Arkadaslar fakat sunu unutmayalim GM de olsaniz hicbir + basma yontemi %100 yakmama ihtimalli degildir!!Güveniosaniz basarsiniz guvenmiosaniz konuyu bile okumayin hic denemeyin!! OKUYUN:Yanarsa senin yuzunden yandi demeyin ben size asla yanmaz demedim eger + basma şanşınız %20 ise ben size %80 yapmayi öğrettim.Eger yanarsada bunun bir oyun oldugunu asla unutmayalim dolunay +9 unuz bile yandiysa sadece bir oyunun parcasi oldugunu unutmayin.Ben onemli bir itemim yandiginda hep bunun bir oyun oldugunu dusunurum...

+ REP LÜTFEN

En son adem2424 tarafından Salı Mayıs 19, 2009 11:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SparTaküs
Admin
Admin
SparTaküs

ReP Puanı : 45
Başarı Puanı : 432

+ basma taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: + basma taktikleri   + basma taktikleri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 11:35 am

Bravo güzel konu ...Gerçkten repi hakeden bir konu Surprised +rep.....
https://genclixtanya.yetkin-forum.com

+ basma taktikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ders çalşma taktikleri