Genç Forum
Merhaba Hoş geldiniz.
Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen ailemize katılın..
Genç Forum
Merhaba Hoş geldiniz.
Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen ailemize katılın..
Genç Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genç Forum

Genç Forum

AnasayfaGxTLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
|GxT| Gençlerin Mekanı |Gençlixtanya | Gençlerin Özgür Şehri |GxT|

GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR

4 posters
YazarMesaj
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

Tuttuğu Takım : GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Galata10
Cinsiyet : GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR I_icon_gender_female
ReP Puanı : 3
Başarı Puanı : 121

GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Empty
MesajKonu: GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR   GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 5:09 pm

Fenerbahceli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!)

Herkes Fenerli Dogacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Olecek…

Bir Gun Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli…

Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa’yi Kazanir.. Ne Dersiniz Hos Olmaz Mi?

Cimbomlu Arkadaslar..fenerliler Bize Mutesekkir..biz Olmasak Avrupa Takimlarini Seyredemeyecekler…

1905 Te Dogdu Askimiz ,sari Kirmizi Akar Kanimiz,cimbombom Feda Olsun Sana Canimiz Olene Kadar Hep Senin Yanindayiz
alemin kralıymış sarı civcivler, şampiyon olacakmış bordo hamsiler, avrupa fatihiymiş kara fatmalar, alemin tek kralı ultra aslanlar!

bız gonullere cektık bayrakları dıreklere degıl. bız tarıhe yazdık ısmımızı duvarlara degıl. bız avrupada actık bayragı kadıkoyde degıl. bız dunyaya poz verdık saksakcılara degıl. ve bız ımparatorlarla buyuduk kestanelerle degıl

Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis.

Avrupa Fatihisin Galatasaray..turkiyenin Gururusun Galatasaray.. Gokte Yildizsin Gonullerde Ay, Bu Senede Sampiyonsun Galatasaray..

Cimbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,sarinin Yanina Kirmizi Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk,cimbombom Sen Bizim Herseyimizsin

Gercekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray.

Aslan Terbiye Eden Fenerbahceli Taraftarin Ne Hale Geldigini Birak Turkiyeyi Dunya Gordu. Sen Ki Kucuk Bir Kanaryasin Aslanla Ugrasmak Senin Neyine..

Istersen Eglenelim Davullarla Zurnalarla. Istersen Giriselim Zincirlerle Sopalarla… Laylay Laylay Laylay..

Yerlerde Surunduk, Cok Gece Uyumadik, Stadin Onunde Betonda Yattik, *Stadlarda Ismim, Kalelerde Resmim, Vazgectim Hayattan Besiktas’im Icin, Oyle

Bir Sevda Ki Tarif Edilemez, Kalplere Yazmisiz, Inan Hic Silinmez, Dunya Hep *Donuyor, Omrumuz Bitiyor, Besiktas Sevgisi Bizde Hic Bitmiyor!

Nasil Ki Bu Milletin Tacidir Yildizla Ay,yuksel Taa Arsa Kadar Sanli Galatasaray…

Sapsariyla Kirmizi Kalbimizin Yildizi ,sampiyon Ol Cimbombom Al Bizim Canimizi…

Fenerli Olmak Ayip Degil, Yeterki Caktirma..

Adana Ceyhan Herkes Cimbomlu Hade Sende Uyan ..

Kalplerde Yildiz,gonullerde Ay, Sampiyonsun Galatasaray

Cim Bom Bom’um Benim Biricik Sevgilim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim,

Seninle Aglarim Seninle Gulerim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim.
SparTaküs
Admin
Admin
SparTaküs

ReP Puanı : 45
Başarı Puanı : 432

MesajKonu: Geri: GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR   GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 5:14 pm

geek
https://genclixtanya.yetkin-forum.com
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

Tuttuğu Takım : GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Galata10
Cinsiyet : GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR I_icon_gender_female

MesajKonu: Geri: GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR   GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 5:14 pm

:Dyha gslı okmak büyük şeref
GöKç€
Moderatör
Moderatör
GöKç€

ReP Puanı : 38
Başarı Puanı : 448

MesajKonu: Geri: GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR   GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 5:16 pm

aysun hem döneksin hem çok konuşuyosun
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

MesajKonu: Geri: GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR   GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 5:16 pm

kızım sonucta doğru yolu buldum yoklun nerseınden donersen kardır hatıraltım
SparTaküs
Admin
Admin
SparTaküs

Dönek miiiii ???
GöKç€
Moderatör
Moderatör
GöKç€

ReP Puanı : 38
Başarı Puanı : 448

MesajKonu: Geri: GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR   GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 5:17 pm

geçen yıl fb liydi de hanfendi bu yıl ne olduysa 270 derce döndü
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

MesajKonu: Geri: GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR   GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 5:17 pm

bndn once bı hat ile fblıdım ama a4 aydır gsklıyım sncta barıs senedemküçğükken bana gslı olduğunu demıstın:d
SparTaküs
Admin
Admin
SparTaküs

MesajKonu: Geri: GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR   GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 5:19 pm

Hayır ben küçükken FB'liydim.Sonra GS UEFA kupasını alınca GS'li oldum:).Baktım bu böyle devam etmiyor.Hata yaptığımı anlayıp geri döndüm ..
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

MesajKonu: Geri: GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR   GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 5:20 pm

yha bnm gıbı bnde gslıdım 2.sınıfta abıme gıcıklığına fbklıoldum olmuodu bu yıl gerı dondum gsme
Ayşe
Aktif üye
Aktif üye
Ayşe

Tuttuğu Takım : GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Fenerb10
ReP Puanı : 10
Başarı Puanı : 88

MesajKonu: Geri: GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR   GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 6:56 pm

döneklerin kralı aysunnnn Very Happy

GSLİSEN KONUŞ İBRET ALSINLAR FENERLİSEN SUSDA ADAM SANSINLAR
1 sayfadaki 1 sayfası