Genç Forum
Merhaba Hoş geldiniz.
Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen ailemize katılın..
Genç Forum
Merhaba Hoş geldiniz.
Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için lütfen ailemize katılın..
Genç Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genç Forum

Genç Forum

AnasayfaGxTLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
|GxT| Gençlerin Mekanı |Gençlixtanya | Gençlerin Özgür Şehri |GxT|

güzel msn nickleri

+2
adem2424
aysun
6 posters
YazarMesaj
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

Tuttuğu Takım : güzel msn nickleri Galata10
ReP Puanı : 3
Başarı Puanı : 121

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 2:02 pm

DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN! (: Hayat bo$tur Kafa ho$tur eLimde okul kitapLarı Ko$tur aLLah ko$tur Gözleri kanlı çekmiş esrarı,yürüyor
sokakta bir delikanlı,bakışları mahsun ama belalı,hayata küsmüş ama dostlarına
sevdalı,bir insan görürsen beni hatırla

*Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların,
tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin
!

*Sanmaki yerin dolacak,senden başkası benim olacak!Ne bana senin gibi bir
sevgili,nede seni benim kadar çok seven olacak
.... Ben silah şarjöründe taşınan kurşun gibi,aynı bedene sıkılan iki soğuk mermi gibi sevdim seni sevdim !!
Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !! SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz

hayaTıma formaT çeKtim,eN unutuLmazLarı biLe siLdim artıK seweNe cNm fedaa.. sewmeyeNe eLwedaaaa..aşK hayatımdaN tüM kayıTLarımı siLdim Boş Yere Koşarken Hayat Yolunda,Ne Dertler Çekmişiz Bilenimiz Yok,Gözlerden Dökülen Gözyaşlarıyla,Eriyip Gitmişiz Haberimiz Yok kaN kaybedior hayaTıM.CaN çeqişior hayaLLerim.yaŞamaK zor geLior 4arTıK baNa.Nerde haTa yapTıM die düşündüKçe baTıor her LimaNda gemiLerim.. gidiorum yaşamaK istemiorum artıK aranısda.''yaLnış hyT doğru yaşanmass'' Sdce Ssak İsiyrmYln İnsnlrı Kaale Almdn...Hklykn,Haksz Gözksem Bile Kendimi Savunmadan...HUZUR blmk İstyrum,Gzlrmi Kpyıp,Kmsyi Anmdan... Ssszlği Dnlme istiyrm,hr şyi ysmş ibi Ypark... ask bittikten sonra arkadas kalalim derler!!!! gule baska isim verirsen degisik kokarmi?????? Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez Eger bir gün ayrilirsan sevdiginden, yas akmasin gözlerinden sitem etme deymez. Gercek seven asla terk etmez…Sen ÇılGın SeRseRi BEn SeRsERiNiN eSeRi UnUtmA bE SeRseRi SeNiN iÇiN ölÜr Bu LisELi SeNi BaŞkAsInıN kOLLaRınDa dAnS EttIrEcEk MuZıK bEnİm CeNaZe MArSıM olSuN... Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır αятıq ∂αуαηαмıуσяυм єѕкιѕι qιßι ѕєω∂ιм αмα тєякιℓ∂ιм qözуαşℓαяıм ∂υямαк ßιℓмє∂ι кαℓßιм ѕιℓ∂ιкℓєяιηι ѕιℓємє∂ι ηє∂єη'ιηι ßιℓмєк ιѕтєямιѕιη ؟

нαуαттα нєяşєу∂єи ναzgєçтιм вυиα ѕєи∂є ∂αнιℓѕιи Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

1.
нαуαттα нєяşєу∂єи ναzgєçтιм вυиα ѕєи∂є ∂αнιℓѕιи Dost bildik sırtımızı verdik 3 kuruşa sattı sırttan dayadı!!! içine ders calişma isteqi doqarsa hmn bi yere otur qecmesini beqleYa seni sewerek öLeceğim , Yada ßeni sewen ßirinin yanında seni sewmenin ßedeLini ödeyeceğim . † iNtihar étti ; Hayallérim KâßuLLéñd!m §é§!z q!d!§Lér!n! .. :ßuqün Søn. ß¡r yarIñ yøk. Dûnûmûz zâtên kâybøLmuS. ß¡tt¡yøLcuLuq. ÂyrîLmâ vâkt¡ gêLdî. Gêr¡dê qâLâñ, Søñ ß¡r høS¢âqâL d¡Lêq¡ àLáyInå 14 sàÑá 24 áyàr’m . Sıfır alınca üzülme hayat zaten boş AğLayacak yer kaLmadı sahte dostLarın omzunda!

2. Bény färk étmén íçín gozLérínín íçíné bäkmíorúm,färk édénLérín yänínä kéndím gídíorúm.. yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hass*qtiR..saNamı kaLdım ? ' ßis éski sévqiLiYis...hé? an ßa?ısaBiLi?is...«'3 GaMe0w3R.!! ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ oğlum ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.! Ruhun Cıkmı$ ߀deninden $€yTanın eSiri oLMU$sUN Nerden anLadım ßiliyormusun Taßiki GösLerinden..!!! 'öLüm DéqiL zuLüm DéqiL SénSizLik yakTı ßéni kaLßimDéki acıLar Hiç ßiTméDi kiii!!!! Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır SenSiz`dè Dü$ermi$ Takvimden GünLerkalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım HaYaT DédiLér OnunLa Olmaq Dédİm UmuT DédiLér Onu Dü$üNméq DédiM Ölméq DédiLér OndaN AyrıLmaq DédiM 'O' Kim DédiLér SENİ SöLédiM!
´mutLuyum ÇÜNKÜ rUHUM haLa karanLıkta..! -- ´qideNe yoL veReceqSinqi qeLen ayaqTa kaLmasın..! EĞR BRGN BNİ ÇRSZ BRKP GTTĞN O KZ SNİ YRLI Bİ ŞKLDE BRKRSA YNMA GL BN HP SNN BRKTĞN YRDE YRLI OLRK YNDE SNİ BKLİOM (o yrlı snn esern dost die bşy yok şimdi kardeşten öte diyosunuz ama ihanet gelnce cann öyle bir yanarkı allah kahretsn bu nasl kardeşlk Gönüller birdir vucutlar ayri olsada yasananlar güzeldir mazide kalsada umrumda degil dünyalar yikilsada biz sevdigimizi unutmayiz o bizi unutsada aDam oL öyLe Yaz İntikam nedir ki ? Bendeki nefRet en büyük intikam duyGuLarını dize getiRir. Birdaha Aynısını tekrarLarsan şuandan itibaren ilk ve son benim yüzümü görüceksin hayatında. ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde….!!! Wefasıs kullardan vefa bekleme kıymetsis bir kula satarlar seni Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım gelene biz On adım Gittik.. Kolay mı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolay mı be Güzelim sevilmeden sevmeK HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum.. Düşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere çok iyi dost olmuşuzKonuşma Bu Saatten Sonra Karşımda yalanların çıktı Piyasaya Daha neyin Savaşını veriyorsun karşımda Lanet Olsun sana

no paniC, no heyCan, béN koNuşJam séN susJan xD né oLDum deme ne oLCamDa déMe . . ne oLuyo naaNn Dé.) ehuhueh xD
ÇizGiLere BaSmaDan YürüYen inSanLarDAnım. umuRsamas tavRımın hasTaSı oLun x)))
Beni Seviyo Musun Dedim,Ölesiye,Dedi İspatla,dedim,Gitti öldü ENAYİ ( asdassdas benİ eleŞtirceNe beYnİnİ gelİştiRRR xD
»» .. ∂αяq-αηqєL .. ««KOYU MELEK söyLeyeceksen önCe gözLerimLe anLaş ·#sııkıLdımM HEéRşéyDeN x/ ·$63SöyLémék koLayDı taßé SıkıyoRsa siLséNé içi

Peee .. SevMi0MuŞ bHeni oTurup aqLasaM mı qi xDxD ·#saRmı0 aRtık yaŞamak.. x| ·$63qıCık oLuoM Séni ßénim kaDaR SéFénLéré ·$14[aNNén HaRiç] ·$63xD xD sadeCe bna baK bna yaLan nDé ki ßéni x! ·#[c=11]néDen yaqıoRsun yaqmuR? néyi ısLatmaK istioSn? caDDé ısLak..Sokak ısLak..ısLatMak iSteDiqin qözLéRmSé onLaR Zati ısLak ![/c=1] herqeSiN yeRi var HayatımDa SeN qeçmişTe KalaN bi HataMsıN taM düZeni kuRmuşkN qeLip YıkamaZsin küÇük beyniN anLamaz beni kızMa knDine kaPasite meseLesi x) ·#[c=21]uNudmAq ßéni y0RmazZ aMa uNuduLmak Sana k0yaR x! xD[/c=1] ßén saNa noK tayı KoyDum oqLum sén HaLén viRqüLLéRDé miSin..!! ßén Kimsénin caNıSı aşKısı ßatanéSi DéiLim..SizDé ßénim ßaßamın oqLu DéiLSiniz..oNa qöRé DavRanın..!! Abuk sabuk şeyLer yazmayınn lan beüm sinirLerümü zığLatmayın Benden Önce Öpülmüş Dudaklarda Bana Dair Cümleler Aramam Ben ! ->вiizDз DσѕтLυк ηзDiiя вiiLiiямιѕιη..؟? ηзfзѕiiη тüкзηiiяѕз αL вυ cαη ѕзηiiη.. уσLυη ѕσηυ υçυяυмѕα Dυя ! iiLк αDıм взηiiм

->____üZqÜnÜm senİn yErİNi tıqKı sENiN Gbİ BrylE DoldrDuM_______

->İsтєdiκLєяiм Чαиıмdα İsтємєdiκLєяiм ЧoLuиdα ->нєякєѕ güℓüѕüмü göяüуσя ..кιмѕє ѕαναѕιмι göямüуσя...нєякєѕ ѕєѕιмι ∂υуυуσя...∂üѕüη∂ügüмü кιмѕє вιℓмιуσя...нєякєѕ уαz∂ιкℓαяιмι σкυуσя...gözуαѕℓαяιмι кιмѕє göямüуσя...нєякєѕ вєηι тαηι∂ιgιηι ѕαηιуσя...αмα кιмѕє вєηιм кιм σℓ∂υgυмυ вιℓмιуσя!!!
(●νєяiiуιмDє αL giiт ємαηєтiiηii..«[ѕöуLєѕєηє]»..нαηgii кυяѕυη ѕєηiiηDii●)

Sahip Olacaklarımla Değil
Sahip Olduklarımla İlgileniyorum. Bu yüsDén hiÇ kimSéyi aramıoRum x)
ßéNim Ne oLduquMu SoRquLamaya kaLkmaYın!!! ßéNim Ne oLduquMu SoRquLamaya Herkes gitmişse sakince arkana dön bir bak

küçükle küçük olurum büyükle büyük insana zaten insanım ama üzgünüm havlayan köpeğe köpek olupta havlamam

En son aysun tarafından Paz Mayıs 24, 2009 2:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 2:04 pm

güzelmi
adem2424
Admin
Admin
adem2424

Tuttuğu Takım : güzel msn nickleri Tarkiy10
ReP Puanı : 23
Başarı Puanı : 386

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 2:05 pm

Güzel eline sağlık
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 2:12 pm

saol jnm
GöKç€
Moderatör
Moderatör
GöKç€

ReP Puanı : 38
Başarı Puanı : 448

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 2:13 pm

+rep
SparTaküs
Admin
Admin
SparTaküs

ReP Puanı : 45
Başarı Puanı : 432

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 2:28 pm

Aferin Aysun.... Very Happy
https://genclixtanya.yetkin-forum.com
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 2:35 pm

afreim bq senden şimdiye kdr kaç kere aferın aldım bnm için rekor:D
cemix22
Aktif üye
Aktif üye

ReP Puanı : 2
Başarı Puanı : 41

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 8:53 pm

eyw aysun
http://www.bilisim.forumr.net
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 3:55 pm

noluo nan xd (ne karışıon )
Ayşe
Aktif üye
Aktif üye
Ayşe

Tuttuğu Takım : güzel msn nickleri Fenerb10
ReP Puanı : 10
Başarı Puanı : 88

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 5:49 pm

hmm güsel olmus aysun Very Happy
aysun
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 7:31 pm

saol dadlum
Ayşe
Aktif üye
Aktif üye
Ayşe

Tuttuğu Takım : güzel msn nickleri Fenerb10
ReP Puanı : 10
Başarı Puanı : 88

güzel msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nickleri   güzel msn nickleri Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 7:57 pm

bişi deil aşkommm Very Happy

güzel msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn nickleri
» Komik msn nickleri
» Fenerbahçe Nickleri
» BEŞİKTAŞ Nickleri
» GALATASARAY Nickleri